МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради
Иванов

ИВАНОВ
ИВАН

13.03.2008

Сезон 2017-2018

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат Днепропетровской области

Чемпионат Днепропетровской области

U-11 (2007г.р.)

U-11

ГРУППА 2

МДЮСШ-Вихрь'07тр.Сосна И.Р.
5 место из 11
МДЮСШ-Спарта'07тр.
7 место из 11
ДЮФЛ Олимпия+ Чемпионат Днепра

ДЮФЛ Олимпия+ Чемпионат Днепра

U-11 (2007г.р.)

U-11

МДЮСШ-Сменатр.Москаленко С.А.
1 место из 17
МДЮСШ-Спартатр.Никитенков Ю.А.
2 место из 17
ФК Торпедо 07-08тр.Сосна И.Р.
5 место из 17
МДЮСШ-Вихрь(Ф)тр.Федотов В.Ю.
8 место из 17
МДЮСШ-Камелот'08тр.Воливач О.И.
11 место из 17

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Спарта'07

3

Олимпия+ Чемпионат Днепра - III место

Состав команды МДЮСШ-Спарта'07-'08 Чемпионат Днепра Олимпия+

Тренер Никитенков Ю.А.

Алексюк Алексей

Андрейчук Роман

Гаржа Артем

Гурский Тимофей

Журавлев Ян

Иванов Иван

Каменщиков Данил

Каминский Богдан

Максимов Дмитрий

Николаев Дмитрий

Ожередов Игорь

Павлючков Михаил

Попов Глеб

Пузанов Герман

Рудер Владислав

Сезон 2016-2017

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат МДЮСШ

Чемпионат МДЮСШ

U-10 (2007г.р.)

U-10

МДЮСШ-Смена'07тр.Москаленко С.А.
I место
МДЮСШ-Вихрь-2 '07тр.Сосна И.Р.
II место
МДЮСШ-Тополь '07тр.Трубников В.Л.
III место
МДЮСШ-Спарта'07тр.Никитенков Ю.А.
IV место
МДЮСШ-Гарт'07тр.Проценко Ю.Г.
V место
МДЮСШ-Камелот'07тр.Воливач О.И.
VI место
МДЮСШ-Вихрь'07тр.Федотов В.Ю.
VII место
Таблица... 
Кубок МДЮСШ

Кубок МДЮСШ

U-10 (2007г.р.)

U-10

МДЮСШ-Вихрь-2 '07тр.Сосна И.Р.
Обладатель IX Кубка МДЮСШ
МДЮСШ-Вихрь'07тр.Федотов В.Ю.
МДЮСШ-Гарт'07тр.Проценко Ю.Г.
МДЮСШ-Камелот'07тр.Воливач О.И.
МДЮСШ-Смена'07тр.Москаленко С.А.
МДЮСШ-Спарта'07тр.Никитенков Ю.А.
МДЮСШ-Тополь '07тр.Трубников В.Л.
Таблица... 

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Спарта'07

Состав команды МДЮСШ-Спарта'07 IX чемпионат МДЮСШ

Тренер Никитенков Ю.А.

Агапаров Эльвин

Буловинов Иван

Весна Даниил

Журавлев Ян

Иванов Иван

Ильин Егор

Каменщиков Данил

Кожемякин Данил

Логвинов Сергей

Максимов Дмитрий

Марченко Сергей

Мельник Александр

Оганисян Эдуард

Ожередов Игорь

Павлючков Михаил

Попов Глеб

Рудер Владислав

Сычков Алексей

Состав команды МДЮСШ-Спарта'07 IX Кубок МДЮСШ

Тренер Никитенков Ю.А.

Буловинов Иван

Весна Даниил

Гурский Тимофей

Журавлев Ян

Иванов Иван

Логвинов Сергей

Николаев Дмитрий

Оганисян Эдуард

Павлючков Михаил

Попов Глеб

Пузанов Герман

Рудер Владислав

Сычков Алексей

Сезон 2015-2016

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат МДЮСШ

Чемпионат МДЮСШ

U-10 (2006г.р.)

U-10

МДЮСШ-Интер'06тр.
I место
МДЮСШ-Вихрь'06тр.Федотов В.Ю.
II место
ВРЗтр.
VII место
МДЮСШ-Гарт'06тр.Проценко Ю.Г.
IV место
МДЮСШ-Тополь'06тр.Трубников В.Л.
V место
МДЮСШ-Спарта'06тр.Никитенков Ю.А.
VI место
Таблица... 

2018

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

... open time load for page: 0.35163998603821