МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради
Махлин
I юн.разр.

МАХЛИН
МАРК

31.07.2008

Сезон 2018-2019

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Смена'08

Состав команды МДЮСШ-Смена'08 Чемпионат Днепр. обл.

Тренер Москаленко С.А.

Богушев Владислав

Букреев Мирослав

Гамов Ярослав

Гуртовой Марк

Клименко Данил

Коваль Федор

Котов Денис

Криворот Аким

Лебединский Данил

Махлин Марк

Мелешко Иван

Миронюк Иван

Митченко Эдуард

Нямещук Борис

Оверченко Вячеслав

Остапюк Егор

Рябоконь Глеб

Собко Ярослав

Стружко Иван

Таран Кирилл

Цыган Андрей

Яценко Вадим

Сезон 2017-2018

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат Днепропетровской области

Чемпионат Днепропетровской области

U-10 (2008г.р.)

U-10

ГРУППА 2

МДЮСШ-Смена'08тр.Москаленко С.А.
III место из 8
МДЮСШ-Скмд'08тр.Тарасенко В.Ю.
6 место из 8

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Смена'08

Состав команды МДЮСШ'08 Смена Чемпионат Днепропетровской обл. U-10

Тренер Москаленко С.А.

Богушев Владислав

Гамов Ярослав

Гуртовой Марк

Клименко Данил

Котов Денис

Лебединский Данил

Махлин Марк

Мелешко Иван

Миронюк Иван

Нямещук Борис

Остапюк Егор

Рябоконь Глеб

Таран Кирилл

Цыган Андрей

Сезон 2016-2017

По результатм соревнований присвоен I юн.розр.

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат г.Днепропетровск

Чемпионат г.Днепропетровск

U-10 (2007г.р.)

U-10

МДЮСШ (3)тр.Трубников В.Л.
4 место из 17
МДЮСШ (2)тр.Москаленко С.А.
5 место из 17
МДЮСШ (1)тр.Москаленко С.А.
6 место из 17
Таблица... 
Чемпионат МДЮСШ

Чемпионат МДЮСШ

U-10 (2007г.р.)

U-10

МДЮСШ-Смена'07тр.Москаленко С.А.
I место
МДЮСШ-Вихрь-2 '07тр.Сосна И.Р.
II место
МДЮСШ-Тополь '07тр.Трубников В.Л.
III место
МДЮСШ-Спарта'07тр.Никитенков Ю.А.
IV место
МДЮСШ-Гарт'07тр.Проценко Ю.Г.
V место
МДЮСШ-Камелот'07тр.Воливач О.И.
VI место
МДЮСШ-Вихрь'07тр.Федотов В.Ю.
VII место
Таблица... 

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Смена'07

Состав команды МДЮСШ-2 Чемпионат Днепра

Тренер Москаленко С.А.

Арестов Данил

Богушев Владислав

Вовк Дмитрий

Воронюк Владислав

Гордеев Владислав

Гуртовой Марк

Душейко Антон

Исаев Александр

Клименко Данил

Клюевский Александр

Котов Денис

Лебединский Данил

Махлин Марк

Мелешко Иван

Мищенко Максим

Назаренко Владимир

Нямещук Борис

Остапюк Егор

Пугачев Кирилл

Русинка Денис

Святец Глеб

Уколов Илья

Цибульский Ян

Цыган Андрей

Янчак Андрей

Состав команды МДЮСШ-Смена'07 IX чемпионат МДЮСШ

Тренер Москаленко С.А.

Бедхудо Тимур

Бочаров Данил

Букреев Мирослав

Коломоец Ярослав

Котов Денис

Лебединский Данил

Лукьянов Никита

Макуха Матвей

Махлин Марк

Мищенко Максим

Нямещук Борис

Остапюк Егор

Остапюк Артем

Рябоконь Глеб

Савон Богдан

Третяк Демьян

Цыган Андрей

Янчак Андрей

1

IX Чемпионат МДЮСШ

Чемпионат МДЮСШ - I место

2018

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

... open time load for page: 0.079890966415405