МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради
Коновалов

КОНОВАЛОВ
ИЛЬЯ

30.01.2010

Сезон 2019-2020

Сезон 2018-2019

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Кубок МДЮСШ

Кубок МДЮСШ

U-10 (2009г.р.)

U-10

МДЮСШ-Камелот'09тр.Воливач О.И.
Обладатель XI Кубка МДЮСШ
МДЮСШ-Тополь-2'09тр.
Таблица... 
Галицька зима

Галицька зима

ГНП

ГНП

МДЮСШ-1тр.Сосна И.Р., Федотов В.Ю.
III место
МДЮСШ-2тр.Сосна И.Р., Федотов В.Ю.
5 место
МДЮСШтр.Воливач О.И.
8 место
Таблица... 
Чемпионат МДЮСШ

Чемпионат МДЮСШ

U-9 (2010г.р.) XI Чемпионат МДЮСШ

U-9

МДЮСШ-Спарта'09тр.Никитенков Ю.А.
I место
МДЮСШ-Торпедо'09тр.Сосна И.Р.
II место
МДЮСШ-Камелот'09тр.Воливач О.И.
III место
МДЮСШ-Вихрь'09тр.Федотов В.Ю.
4 место
МДЮСШ-Гарт'09тр.Проценко Ю.Г.
5 место
МДЮСШ-Смена'09тр.Москаленко С.А.
6 место
МДЮСШ-Тополь'09тр.Трубников В.Л.
7 место
МДЮСШ-ФК Тополь'09тр.Кушнир А.А.
8 место
МДЮСШ-СКМД'09тр.Антонов Д.К.
9 место
Таблица... 

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Вихрь'09

Состав команды МДЮСШ-Вихрь'09 Чемпионат Днепр. обл.

Тренера: Федотов В.Ю., Сосна И.Р.

Богомаз Александр

Бурик Михаил

Гаврилюк Артём

Гомолко Дмитрий

Игнатенко Тимур

Кириловский Богдан

Коновалов Илья

Костогрыз Дмитрий

Кочерга Иван

Ламбракис Дмитрий

Лосев Александр

Плитка Ростислав

Сичук Семен

Смирнов Руслан

Сучану Никита

Терин Никита

Тупчий Кирилл

Турченко Егор

Феденко Давид

Федотов Никита

Щербина Дмитрий

Эдельштейн Артем

Якубович Данил

Яременко Никита

ГНП Вихрь

Состав команды МДЮСШ-1 Галицька зима 2019 (Львів)

Тренера: Сосна И.Р., Федотов В.Ю.

Коновалов Илья

Ламбракис Дмитрий

Лосев Александр

Терин Никита

Феденко Давид

Федотов Никита

Халик Александр

Якубович Данил

3

Галицька зима-2019 (Львів)

ГНП МДЮСШ-1 (тр. Сосна И.Р., Федотов В.Ю.) - III место

31.01.2019

МДЮСШ-Торпедо'09

Состав команды МДЮСШ-Торпедо'09 XI Чемпионат МДЮСШ

Тренер Сосна И.Р.

Богомаз Александр

Гаврилюк Артём

Гомолко Дмитрий

Гомон Игорь

Кириловский Богдан

Коновалов Илья

Костогрыз Дмитрий

Ламбракис Дмитрий

Лосев Александр

Терин Никита

Тимошенко Александр

Тупчий Кирилл

Эдельштейн Артем

2

XI Чемпионат МДЮСШ

II место XI Чемпионат МДЮСШ

22.02.2019

Сезон 2017-2018

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Чемпионат Днепропетровской области

Чемпионат Днепропетровской области

U-10 (2008г.р.)

U-10

ГРУППА 1

МДЮСШ-Камелот'08тр.Воливач О.И.
III место из 9
МДЮСШ-Вихрь'08тр.Сосна И.Р.
4 место из 9
Чемпионат г.Днепропетровск

Чемпионат г.Днепропетровск

U-10 (2008г.р.)

U-10

МДЮСШ-Вихрь'08тр.Сосна И.Р.
III место из 16
МДЮСШ-Камелот'08тр.Воливач О.И.
10 место из 16
МДЮСШ-3-Тополь'08тр.Трубников В.Л.
14 место из 16
МДЮСШ-2-Вихрь'08тр.Федотов В.Ю.
16 место из 16

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Вихрь'08

3

Олимпия+ Чемпионат Днепра - III место

Состав команды МДЮСШ-2 Вихрь'08 Чемпионат Днепропетровской области

Тренер Сосна И.Р.

Арестов Данил

Богомаз Александр

Бурик Михаил

Гаврилюк Артём

Гомолко Дмитрий

Кириловский Богдан

Коновалов Илья

Корж Иван

Костогрыз Дмитрий

Кочерга Иван

Ламбракис Дмитрий

Лосев Александр

Максименко Егор

Назаренко Владимир

Плитка Ростислав

Смирнов Руслан

Терин Никита

Тупчий Кирилл

Турченко Егор

Феденко Давид

Федотов Никита

Чабаненко Артем

Эдельштейн Артем

Якубович Данил

Яременко Никита

Состав команды МДЮСШ-2 Вихрь'08 Чемпионат города Днепр

Тренер Федотов В.Ю.

Богомаз Александр

Бурик Михаил

Гаврилюк Артём

Гомолко Дмитрий

Кириловский Богдан

Коновалов Илья

Костогрыз Дмитрий

Кочерга Иван

Ламбракис Дмитрий

Лосев Александр

Плитка Ростислав

Сичук Семен

Смирнов Руслан

Сучану Никита

Терин Никита

Тупчий Кирилл

Турченко Егор

Феденко Давид

Федотов Никита

Чабаненко Артем

Эдельштейн Артем

Якубович Данил

Сезон 2016-2017

Я+ СОРЕВНОВАНИЯ

Кубок МДЮСШ

Кубок МДЮСШ

U-10 (2007г.р.)

U-10

МДЮСШ-Вихрь-2 '07тр.Сосна И.Р.
Обладатель IX Кубка МДЮСШ
МДЮСШ-Вихрь'07тр.Федотов В.Ю.
МДЮСШ-Гарт'07тр.Проценко Ю.Г.
МДЮСШ-Камелот'07тр.Воливач О.И.
МДЮСШ-Смена'07тр.Москаленко С.А.
МДЮСШ-Спарта'07тр.Никитенков Ю.А.
МДЮСШ-Тополь '07тр.Трубников В.Л.
Таблица... 

Я+ КОМАНДЫ

МДЮСШ-Вихрь'07

Состав команды МДЮСШ-Вихрь'07 2016-2017 IX Кубок МДЮСШ

Тренер Федотов В.Ю.

Бурик Михаил

Кадась Ринат

Кизима Максим

Коновалов Илья

Малоок Марк

Пушкин Вадим

Тесля Владислав

Феденко Давид

Эдельштейн Артем

2018

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

... open time load for page: 0.40864109992981