МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Відділення футболу МДЮСШ: Сезон 2017-2018

ГОЛОВНЕ

ГОЛОВНЕ

Змагання
Підсумки
Дитячо-юнацька футбольна ліга Дніпропетровської обл. (ДЮФЛДО)

Чемпіонат
Дніпропетровскої області
U-16

фото команда МДЮСШ-Вихор'02

Чемпіон Дніпропетровської області

команда МДЮСШ-Вихор'02

тр.Федотов В.Ю.

Змагання
Турнір О.М. Бабаева (Полтава)
ФК Ворскла

Турнір пам'яті президента ФК Ворскла О.М. Бабаєва

2-5 червня 2018

команда МДЮСШ-Вихор'07

тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

фото Турнір пам'яті президента ФК Ворскла О.М. Бабаєва
Змагання
Турнір Молодіжного Творчого Об'єднання

Турнір Молодіжного Творчого Об'єднання

1 травня 2018

II місцеМДЮСШ-Тополя-2 тр.Кушнір А.А.

4 місцеМДЮСШ-Камелот-2 тр.Волівач О.І.

5 місцеМДЮСШ-Камелот-1 тр.Волівач О.І.

Змагання
X Кубок МДЮСШ
фото X Кубок МДЮСШ

ВОЛОДАР КУБКУ МДЮСШ

команда МДЮСШ-Камелот'08

травень 2018

Змагання
Кубок Карпат 2018 (Яремча)

Кубок Карпат 2018 (Яремча)

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

за яскраву та емоційну гру

МДЮСШ-Тополя-2тр.Кушнір А.А.

квітень 2018

фото Кубок Карпат 2018 (Яремча)
Змагання
X Чемпіонат МДЮСШ

ПІДСУМКИ

Відеоролик

X Чемпіонат МДЮСШ: Відеоролик

Репортаж

X Чемпіонат МДЮСШ: Репортаж

КОМАНДИ

img_in_back
Метеор'08
1
img_in_back
Торпедо'08
2
img_in_back
Камелот'08
3
img_in_back
Спарта'08
4
img_in_back
Зміна'08
5
img_in_back
Вихор'08
6
img_in_back
Гарт'08
7
img_in_back
СКМД'08
89
img_in_back
Тополя'08
9
img_in_back
Тополя-2'08
10
X Чемпіонат МДЮСШ

КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ КОМАНДИ

Торпедо'08
Володимир Назаренко
Володимир
Назаренко
Спарта'08
Назар Борисенко
Назар
Борисенко
Тополя'08
Дмитро Шарафєєв
Дмитро
Шарафєєв
Вихор'08
Тимур Ігнатенко
Тимур
Ігнатенко
Гарт'08
Кирило Слабченко
Кирило
Слабченко
СКМД'08-2
Іван Клименко
Іван
Клименко
Тополя-2'08
Тимур Рибалка
Тимур
Рибалка
Метеор'08
Назар Тарасов
Назар
Тарасов
Камелот'08
Максим Ігнатенко
Максим
Ігнатенко
Зміна'08
Гліб Рябоконь
Гліб
Рябоконь
СКМД'08-2
Максим Никишин
Максим
Никишин
Змагання
Галицька зима-2018

Галицька зима-2018

Спогади про турнір та зимовий Львів ...

Галицька зима-2018 Вихор'09-10

Вихор'09-10

10-12.01.2018

Галицька зима-2018 Вихор'02

Вихор'02

10-12.01.2018

Галицька зима-2018 Камелот'06

Камелот'06

14-15.01.2018

Галицька зима-2018 Вихор'03-04

Вихор'03-04

21-23.01.2018

Галицька зима-2018 Камелот'08

Камелот'08

24-26.01.2018

Команда
Новий рік в команді "Камелот"
Новий рік в команді "Камелот"

Поздоровлення, солодощі, Календар команди і відмінний настрій!

КОМАНДИ

КОМАНДИ

Команди, місця тренувань та тренера за віковими групами

ЗМАГАННЯ

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат України Перша ліга

Чемпіонат України Перша ліга

Федерация футбола Украины

U-17 Группа 3

U-17

Группа 3

II место из 10

МДЮСШ ('01) тр.Федотов В.Ю.

U-15 Группа 3

U-15

Группа 3

VI место

тр.Федотов В.Ю.

Зимний кубок ДЮФЛУ

Зимний кубок ДЮФЛУ

ДЮФЛУ

U-17 Группа Днепр

U-17

Группа Днепр

МДЮСШ-Вихрь'01 тр.Федотов В.Ю.

Чемпіонат Дніпропетровскої області

Чемпіонат Дніпропетровскої області

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

U-10 Группа 1

U-10

Группа 1

VI место

МДЮСШ-Сапфир'08 тр.Волівач О.І.

VII место

МДЮСШ-Вихрь'08 тр.Сосна І.Р.

U-10 Группа 2

U-10

Группа 2

IV место

МДЮСШ-Смена'08 тр.Москаленко С.А.

6 место из 8

МДЮСШ-Скмд'08 тр.Тарасенко В.Ю.

U-11 Группа 1

U-11

Группа 1

I место

МДЮСШ-Смена'07 тр.Москаленко С.А.

VII место

МДЮСШ-Вихрь-2'07 тр.Сосна І.Р.

U-11 Группа 2

U-11

Группа 2

VI место

тр.Сосна І.Р.

X место

МДЮСШ-Спарта'07

U-12 Группа 4

U-12

Группа 4

I место

МДЮСШ-2-Тополь'06 тр.Тарасенко В.Ю.

II место

тр.Волівач О.І.

VIII место

МДЮСШ-Тополь'06 тр.Тарасенко В.Ю.

U-13 Группа 2

U-13

Группа 2

VII место

МДЮСШ-Гарт'05 тр.Проценко Ю.Г.

U-14 Группа 2

U-14

Группа 2

I место

МДЮСШ-Вихрь'04 тр.Федотов В.Ю.

U-16 Группа 2

U-16

Группа 2

VI место

МДЮСШ-Вихрь ('02) тр.Федотов В.Ю.

Кубок Днепр.обл. по минифутболу

Кубок Днепр.обл. по минифутболу

ФФДО

U-12

U-12

XI место

тр.Волівач О.І.

Малый Кубок Днепропетровской обл.

Малый Кубок Днепропетровской обл.

ДЮФЛФДО

U-11

U-11

Обладатель Малого кубка

МДЮСШ-Торпедо'07 тр.Сосна І.Р.

U-10

U-10

Обладатель Малого кубка

МДЮСШ-Торпедо'08

МДЮСШ-Скмд'08

Чемпіонат м.Дніпро

Чемпіонат м.Дніпро

Федерация футбола Днепропетровска

U-10

U-10

II место

МДЮСШ-Вихрь'08 тр.Сосна І.Р.

X место

МДЮСШ-3-Тополь'08 тр.Трубніков В.Л.

XI место

МДЮСШ-Сапфир'08 тр.Волівач О.І.

XIV место

МДЮСШ-2-Вихрь'08 тр.Федотов В.Ю.

U-11

U-11

МДЮСШ-Вихрь'07 тр.Сосна І.Р.

МДЮСШ-Смена'07 тр.Москаленко С.А.

U-12

U-12

V место

тр.Волівач О.І.

VI место

МДЮСШ-Тополь'06 тр.Тарасенко В.Ю.

U-13

U-13

VII место

МДЮСШ-Тополь'05 тр.Трубніков В.Л.

U-15

U-15

III место

МДЮСШ-Вихрь'03 тр.Федотов В.Ю.

U-14

U-14

VIII место

МДЮСШ-Гарт'04 тр.Проценко Ю.Г.

U-16

U-16

I место

МДЮСШ-Вихрь ('02) тр.Федотов В.Ю.

III место

МДЮСШ-Вихрь-2'02 тр.Федотов В.Ю.

Турнир памяти Р. Г. Шнейдермана

Турнир памяти Р. Г. Шнейдермана

ФФГД

U18+

U18+

МДЮСШ ('01) тр.Федотов В.Ю.

Турнир памяти М.Белого

Турнир памяти М.Белого

-

U18+

U18+

МДЮСШ ('01) тр.Федотов В.Ю.

ДЮФЛ Олимпия+ Чемпионат Днепра

ДЮФЛ Олимпия+ Чемпионат Днепра

ДЮФЛ Олимпия+

U-13

U-13

МДЮСШ-Гарт тр.Проценко Ю.Г.

МДЮСШ-Камелот'06 тр.Волівач О.І.

U-11

U-11

МДЮСШ-Смена тр.Москаленко С.А.

МДЮСШ-Спарта тр.Нікітенков Ю.О., пом.тр. Димарчук О.С.

ФК Торпедо 07-08 тр.Сосна І.Р.

МДЮСШ-Вихрь(Ф) тр.Федотов В.Ю.

МДЮСШ-Сапфир'08 тр.Волівач О.І.

U-9

U-9

МДЮСШ-Вихрь(Ф) тр.Федотов В.Ю.

ФК Торпедо 09-10 тр.Сосна І.Р.

МДЮСШ-Смена 09-10 тр.Москаленко С.А.

МДЮСШ-Гарт 09-10 тр.Проценко Ю.Г.

МДЮСШ-Камелот 09-10 тр.Волівач О.І.

Чемпіонат МДЮСШ

Чемпіонат МДЮСШ

МДЮСШ

U-10

U-10

МДЮСШ-Тополь'08 тр.Трубніков В.Л.

МДЮСШ-Смена'08 тр.Москаленко С.А.

МДЮСШ-Сапфир'08 тр.Волівач О.І.

МДЮСШ-Спарта'08 тр.Нікітенков Ю.О.

МДЮСШ-Вихрь'08 тр.Федотов В.Ю.

МДЮСШ-Торпедо'08 тр.Сосна І.Р.

МДЮСШ-Скмд'08 тр.Тарасенко В.Ю.

МДЮСШ-Сапфир'08 тр.Капитонов Г.С.

МДЮСШ-Гарт'08 тр.Проценко Ю.Г.

МДЮСШ-Тополь-2'08 тр.Кушнір А.А.

МДЮСШ-Скмд-2'08 тр.Антонов Д.К.

Галицька зима

Галицька зима

ФФЛО

U6-U10

U6-U10

5 место из 20

МДЮСШ-Вихрь А (ГНП), Днепр тр.Сосна І.Р., тр.Федотов В.Ю.

МДЮСШ-Вихрь Б (ГНП), Днепр тр.Сосна І.Р., тр.Федотов В.Ю.

U-16

U-16

III место из 10

МДЮСШ-Вихрь'02, Днепр тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

U-12

U-12

9 место из 16

МДЮСШ-Камелот'06, Днепр тр.Волівач О.І.

11 место из 16

Камелот'06 (МДЮСШ), Днепр тр.Волівач О.І.

U-10

U-10

... место из 32

МДЮСШ А'08 тр.Волівач О.І.

... место из 32

МДЮСШ Б'08 тр.Волівач О.І.

U-11

U-11

... место

МДЮСШ-1(Торпедо)'07 тр.Сосна І.Р.

... место

МДЮСШ-2(Торпедо)'07 тр.Сосна І.Р.

... место

МДЮСШ-3(Торпедо)'07 тр.Сосна І.Р.

... место

МДЮСШ-4(Смена)'07 тр.Москаленко С.А.

... место

МДЮСШ-5(Смена)'07 тр.Москаленко С.А.

Турнир МТО

Молодежное творческое объединение

U-10

U-10

II место

МДЮСШ-Тополь-2'08, тр.Кушнір А.А.

4 место

МДЮСШ-Камелот-1'08 тр.Волівач О.І.

5 место

МДЮСШ-Камелот-2'08 тр.Волівач О.І.

Турнир по футболу памяти президента Ворсклы О.М. Бабаева

Турнир по футболу памяти президента Ворсклы О.М. Бабаева

ФК "Ворскла"

U-11

U-11

XIV место

тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

Odessa Cup

Odessa Cup

Odessa Cup Международный детский турнир

U-12

U-12

4 место

МДЮСШ-Днепр'06 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

...

МДЮСШ-Днепр-2'06 тр.Волівач О.І.

U-11

U-11

II место

МДЮСШ'07 тр.Москаленко С.А.

V место

МДЮСШ-2'07 тр.Москаленко С.А.

U-9

U-9

6 место

МДЮСШ-Торпедо'09 тр.Сосна І.Р.

8 место

МДЮСШ-Сапфир'09 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

7 место

МДЮСШ-Торпедо'09 тр.Сосна І.Р.

U-10

U-10

5 место

МДЮСШ-2'08 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

-

МДЮСШ'08 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

Кубок Карпат

-

U-10

U-10

МДЮСШ-Тополь-2'08

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com