МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Відділення футболу МДЮСШ: Сезон 2018-2019

ГОЛОВНЕ

ГОЛОВНЕ

Змагання
Odessa Cup ЛТ-2019 U-12
Бронзовий призер "Odessa Cup ЛТ-2019" U-12

команда МДЮСШ'07тр.Москаленко С.А.

команда МДЮСШ'07
Полторацький Олександр

Полторацький
Олександр

кращий
воротар

Коваль
Федір

найбільший
прогрес

Змагання
Турнір з футболу пам'яті президента "Ворскла" О.М. Бабаєва U-11
III МІСЦЕ U-11 Турнір пам'яті Бабаєва (Полтава)

команда МДЮСШ'08тр.Сосна І.Р.

команда МДЮСШ'08
Брильов Данило

Брильов Данило

кращий
півзахистник

Змагання
Odessa Cup ЛТ-2019 U-13
Бронзовий призер "Odessa Cup ЛТ-2019" U-13

команда МДЮСШ'05-06тр.Волівач О.І., Волівач О.В.

команда МДЮСШ'05-06
Косий Олександр

Косий
Олександр

кращий
воротар

Коломоєць Ярослав

Коломоєць
Ярослав

найбільший
прогрес

Змагання
Дніпровська весна 2019
Переможець турніру "Дніпровська весна 2019"

МДЮСШ "СПАРТА"тр.Димарчук О.С.

МДЮСШ "СПАРТА"
Змагання
XI Кубок МДЮСШ
XI Кубок МДЮСШ
Переможець XI Кубку МДЮСШ

команда МДЮСШ-Сапфіртр.Волівач О.І.

Змагання
XI Чемпіонат МДЮСШ
XI Кубок МДЮСШ

I місце

Спарта, тр.Нікітенков Ю.О.

II місце

Торпедо, тр.Сосна І.Р.

III місце

Сапфир, тр.Волівач О.І.

"Кращий бомбардир"

Рзаев Ян

Тополя'09

"Кращий нападник"

Ламбракіс Дмитро

Торпедо'09

"Кращий захістник"

Денисенко Дмитро

Сапфір'09

"Кращий воротар"

Моісеєнко Микита

Спарта'09

4 місце

Вихор, тр.Федотов В.Ю.

5 місце

Гарт, тр.Проценко Ю.Г.

6 місце

Зміна, тр.Москаленко С.А.

7 місце

Тополя, тр.Трубніков В.Л.

8 місце

ФК Тополя, тр.Кушнір А.А.

9 місце

СКМД, тр.Антонов Д.К.

Кращий гравець команды

СКМД
Епіфанов
Михайло
ФК Тополя
Борисова
Софія
Тополя
Ізотов
Богдан
Зміна
П'ятак
Данило
Гарт
Гергель
Максим
Вихор
Щербина
Дмитро
Сапфір
Бобков
Данило
Торпедо
Терін
Микита
Спарта
Марченко
Сергій

КОМАНДИ

КОМАНДИ

Команди, місця тренувань та тренера за віковими групами

ЗМАГАННЯ

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат України Перша ліга

Чемпіонат України Перша ліга

Детско-юношеская футбольная лига Украины

U-15

U-15

III место

тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

U-17

U-17

I место

МДЮСШ-Вихрь ('02) тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

Чемпионат Днепр. обл. по футзалу

Чемпионат Днепр. обл. по футзалу

-

U-10

U-10

III место

тр.Нікітенков Ю.О., пом.тр. Димарчук О.С.

Чемпіонат Дніпропетровскої області

Чемпіонат Дніпропетровскої області

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

U-16 высш.лига

U-16

высш.лига

тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

U-14 высш.лига

U-14

высш.лига

тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-13 высш.лига

U-13

высш.лига

тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-12 высш.лига

U-12

высш.лига

МДЮСШ-Смена'07 тр.Москаленко С.А.

Чемпіонат МДЮСШ

Чемпіонат МДЮСШ

МДЮСШ

U-9

U-9

II место

МДЮСШ-Торпедо'09 тр.Сосна І.Р.

III место

МДЮСШ-Сапфир'09 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

7 место

МДЮСШ-Тополь'09 тр.Трубніков В.Л.

4 место

МДЮСШ-Вихрь'09 тр.Федотов В.Ю.

5 место

МДЮСШ-Гарт'09 тр.Проценко Ю.Г.

I место

тр.Нікітенков Ю.О., пом.тр. Димарчук О.С.

9 место

МДЮСШ-СКМД'09 тр.Антонов Д.К.

6 место

МДЮСШ-Смена'09 тр.Москаленко С.А.

8 место

МДЮСШ-ФК Тополь'09 тр.Кушнір А.А.

Кубок МДЮСШ

Кубок МДЮСШ

МДЮСШ

U-10

U-10

МДЮСШ-Торпедо'09

Обладатель XI Кубка МДЮСШ

МДЮСШ-Сапфир'09 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

МДЮСШ-Тополь'09

МДЮСШ-Вихрь'09

МДЮСШ-Гарт'09

МДЮСШ-СКМД'09

МДЮСШ-Смена'09

МДЮСШ-Тополь-2'09

Дніпровська весна 2019

Дніпровська весна 2019

КЗ ДОЦФЗН Спорт для всіх

U6-U10

U6-U10

I место

МДЮСШ (тр.Олександр Димарчук) тр.Димарчук О.С.

Галицька зима

Галицька зима

ФФЛО

U6-U10

U6-U10

III место

МДЮСШ-1 тр.Сосна І.Р., тр.Федотов В.Ю.

5 место

МДЮСШ-2 тр.Сосна І.Р., тр.Федотов В.Ю.

8 место

МДЮСШ тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-13

U-13

7 место

МДЮСШ-1'05-06 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

10 место

МДЮСШ-2'05-06 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-11

U-11

8 место

МДЮСШ-1'08 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

---

МДЮСШ-2'08 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

Odessa Cup

Odessa Cup

Odessa Cup Международный детский турнир

U-11

U-11

МДЮСШ "Сапфир" тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-13

U-13

БРОНЗОВЫЙ ПРИЗЁР

МДЮСШ тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

МДЮСШ-2 тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-10

U-10

ПОБЕДИТЕЛЬ КУБКА НАДЕЖДЫ

МДЮСШ "Сапфир-09" тр.Волівач О.І., пом.тр. Волівач О.В.

U-12

U-12

БРОНЗОВЫЙ ПРИЗЁР

МДЮСШ'07 тр.Москаленко С.А.

МДЮСШ-2'07 тр.Москаленко С.А.

Турнир по футболу памяти президента Ворсклы О.М. Бабаева

Турнир по футболу памяти президента Ворсклы О.М. Бабаева

ФК "Ворскла"

U-11

U-11

III место

МДЮСШ'08 тр.Сосна І.Р.

Midzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane

Midzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane

Api Arenie Zakopane

U-12

U-12

7 место

МДЮСШ-Смена'07 тр.Москаленко С.А.

13 место

МДЮСШ-Смена'08 тр.Москаленко С.А.

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com