МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Сторінки команд МДЮСШ'09 (сезон 2019-2020)

СКЛАДИ КОМАНД

СКЛАДИ КОМАНД

U11МДЮСШ'09

тр. Нікітенков Ю.А.

сезон 2019-2020

КОМАНДА
Команда МДЮСШ Чемпіонат Дніпр.обл. U-11

трен.Нікітенков Ю.О., пом.трен.Димарчук О.С.

Ігнатенко Тимур

Бурик Михайло

Васильєв Петро

Галач Данило

Гоголь Єгор

Горобець Олександр

Денисенко Дмитро

Деревянко Даніїл

Дубов Тимофій

Залис Семен

Кочерга Іван

Ламбракіс Дмитро

Лободін Давид

Лободін Віталій

Марченко Сергій

Москвич Володимир

Моїсеєнко Микита

Нікітенков Олексій

Остапюк Єгор

Пономаренко Кирило

Поп Ярослав

Сафонов Кирило

Саєнко Максим

Сиволап Артем

Сичук Семен

Сучану Микита

Таран Кирило

Трегуб Дмитро

Трубчанінов Олександр

Феденко Давид

Фортуна Артем

Чалик Дмитро

Шилов Кирило

Якубович Данило

Яременко Микита

Ященко Данило

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-13Чемпіонат Дніпропетровскої області U-11

ФФДО

КОМАНДА
Команда МДЮСШ Dnipro Autumn Cup-2019 U-11

трен.Нікітенков Ю.О., пом.трен.Димарчук О.С.

Бурик Михайло

Гоголь Єгор

Горобець Олександр

Денисенко Дмитро

Деревянко Даніїл

Залис Семен

Ламбракіс Дмитро

Марченко Сергій

Москвич Володимир

Моїсеєнко Микита

Нікітенков Олексій

Остапюк Єгор

Сафонов Кирило

Саєнко Максим

Сиволап Артем

Сичук Семен

Феденко Давид

Чалик Дмитро

ЗМАГАННЯ

Dnipro Autumn Cup U-13Dnipro Autumn Cup-2019

ДЮФЛДО

КОМАНДА
Команда Спарта Dnipro Autumn Cup-2019 U-11

трен.Нікітенков Ю.О., пом.трен.Димарчук О.С.

Ігнатенко Тимур

Васильєв Петро

Галач Данило

Дубов Тимофій

Кочерга Іван

Лободін Давид

Лободін Віталій

Пономаренко Кирило

Поп Ярослав

Сучану Микита

Таран Кирило

Трегуб Дмитро

Трубчанінов Олександр

Фортуна Артем

Черняк Олександр

Шилов Кирило

Якубович Данило

Яременко Микита

ЗМАГАННЯ

Dnipro Autumn Cup U-13Dnipro Autumn Cup-2019

ДЮФЛДО

КОМАНДА
Команда МДЮСШ-Спарта Турнір Human Club U12

тр. Нікітенков Ю.А.

Бурик Михайло

Деревянко Даніїл

Марченко Сергій

Москвич Володимир

Нікітенков Олексій

Остапюк Єгор

Саєнко Максим

Сиволап Артем

Таран Кирило

Ященко Данило

КОМАНДА
Команда МДЮСШ-Спарта Турнір Human Club U12

тр. Нікітенков Ю.А.

Гоголь Єгор

Денисенко Дмитро

Залис Семен

Ламбракіс Дмитро

Моїсеєнко Микита

Трубчанінов Олександр

Феденко Давид

Фортуна Артем

Чалик Дмитро

Якубович Данило

КОМАНДА

КОМАНДА

трен.Нікітенков Ю.О.

тренер

пом.трен.Димарчук О.С.

пом.тр.

Ігнатенко Тимур

10.06.2009

Бурик Михайло

03.06.2009

Васильєв Петро

08.04.2009

Галач Данило

09.11.2009

Гоголь Єгор

25.06.2009

Горобець Олександр

10.02.2009

II юн.розр.
star
Денисенко Дмитро

07.03.2009

II юн.розр.
Деревянко Даніїл

19.01.2009

Дубов Тимофій

03.08.2009

Залис Семен

19.05.2009

Кочерга Іван

14.01.2009

Ламбракіс Дмитро

15.04.2010

Лободін Давид

05.05.2009

II юн.розр.
Лободін Віталій

05.05.2009

II юн.розр.
star
Марченко Сергій

06.03.2009

II юн.розр.
Москвич Володимир

18.04.2009

II юн.розр.
Моїсеєнко Микита

10.04.2009

Нікітенков Олексій

26.07.2009

II юн.розр.
Остапюк Єгор

17.01.2009

I юн.розр.
Пономаренко Кирило

02.05.2009

Поп Ярослав

21.07.2009

Сафонов Кирило

02.06.2009

II юн.розр.
Саєнко Максим

12.05.2009

star
Сиволап Артем

03.05.2009

Сичук Семен

06.02.2009

Сучану Микита

13.05.2009

Таран Кирило

28.11.2009

I юн.розр.
Трегуб Дмитро

25.05.2009

II юн.розр.
Трубчанінов Олександр

11.08.2009

II юн.розр.
Феденко Давид

25.10.2009

Фортуна Артем

17.04.2009

II юн.розр.
Чалик Дмитро

02.02.2009

Шилов Кирило

21.01.2009

II юн.розр.
Якубович Данило

27.10.2009

Яременко Микита

26.03.2009

Ященко Данило

07.08.2009

Черняк Олександр

27.04.2009

II юн.розр.

сезон 2018-2019

1
I место XI Чемпионат МДЮСШ
3
III место Чемпионат Днепр.обл. по футзалу
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com