МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Сторінки команд МДЮСШ'09 (сезон 2020-2021)

СКЛАДИ КОМАНД

СКЛАДИ КОМАНД

U12МДЮСШ'09

тр. Нікітенков Ю.О.

сезон 2020-2021

СШ 28 - Пн,Вт,Ср,Чт 15:15-16:30

КОМАНДА
Команда МДЮСШ-Спарта'09 Чемпіонат Дніпр. обл. U-13

трен.Нікітенков Ю.О.

Ігнатенко Тимур

Бабенко Георгій

Бурик Михайло

Гоголь Єгор

Горобець Олександр

Денисенко Дмитро

Деревянко Даніїл

Ламбракіс Дмитро

Марченко Сергій

Москвич Володимир

Моїсеєнко Микита

Нікітенков Олексій

Ніязов Прохор

Остапюк Єгор

Пономаренко Кирило

Прищепа Олександр

Сафонов Кирило

Саєнко Максим

Сиволап Артем

Сичук Семен

Феденко Давид

Фортуна Артем

Щербина Дмитро

Ященко Данило

КОМАНДА
Команда МДЮСШ-Спарта'09 Чемпіонат Дніпр. обл. U-12

трен.Нікітенков Ю.О.

Абріталін Артем

Васильєв Петро

Галач Данило

Дубов Тимофій

Кочерга Іван

Кравцов Єгор

Литвиненко Іван

Марусич Єгор

Матвійчук Максим

Міщенко Іван

Сухіх Тимур

Трегуб Дмитро

Трубчанінов Олександр

Шаблико Артем

Шилов Кирило

Шматько Дмитро

Якубович Данило

Яланський Ярослав

КОМАНДА
Команда МДЮСШ'09 Utmost Cup

трен.Нікітенков Ю.О.

Бурик Михайло

Гоголь Єгор

Денисенко Дмитро

Деревянко Даніїл

Ламбракіс Дмитро

Марченко Сергій

Москвич Володимир

Моїсеєнко Микита

Нікітенков Олексій

Остапюк Єгор

Прищепа Олександр

Сафонов Кирило

Саєнко Максим

Сиволап Артем

Феденко Давид

Фортуна Артем

Ященко Данило

КОМАНДА

КОМАНДА

трен.Нікітенков Ю.О.

тренер

Ігнатенко Тимур

10.06.2009

Бабенко Георгій

08.03.2009

Бурик Михайло

03.06.2009

Гоголь Єгор

25.06.2009

Горобець Олександр

10.02.2009

II юн.розр.
Денисенко Дмитро

07.03.2009

II юн.розр.
Деревянко Даніїл

19.01.2009

Ламбракіс Дмитро

15.04.2010

Марченко Сергій

06.03.2009

II юн.розр.
Москвич Володимир

18.04.2009

II юн.розр.
Моїсеєнко Микита

10.04.2009

Нікітенков Олексій

26.07.2009

II юн.розр.
Ніязов Прохор

08.12.2009

Остапюк Єгор

17.01.2009

I юн.розр.
Пономаренко Кирило

02.05.2009

Прищепа Олександр

29.10.2009

Сафонов Кирило

02.06.2009

II юн.розр.
Саєнко Максим

12.05.2009

Сиволап Артем

03.05.2009

Сичук Семен

06.02.2009

Феденко Давид

25.10.2009

Фортуна Артем

17.04.2009

II юн.розр.
Щербина Дмитро

21.10.2009

Ященко Данило

07.08.2009

Абріталін Артем

07.12.2009

Васильєв Петро

08.04.2009

Галач Данило

09.11.2009

Дубов Тимофій

03.08.2009

Кочерга Іван

14.01.2009

Кравцов Єгор

24.01.2009

Литвиненко Іван

10.09.2009

Марусич Єгор

25.03.2009

Матвійчук Максим

02.11.2009

Міщенко Іван

21.11.2009

Сухіх Тимур

10.09.2009

Трегуб Дмитро

25.05.2009

II юн.розр.
Трубчанінов Олександр

11.08.2009

II юн.розр.
Шаблико Артем

16.06.2009

Шилов Кирило

21.01.2009

II юн.розр.
Шматько Дмитро

01.08.2009

Якубович Данило

27.10.2009

Яланський Ярослав

30.10.2009

сезон 2018-2019

1
I место XI Чемпионат МДЮСШ
3
III место Чемпионат Днепр.обл. по футзалу
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com