МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Сторінки команд МДЮСШ'2000 (сезон 2012-2013)

СКЛАДИ КОМАНД

СКЛАДИ КОМАНД

U13МДЮСШ'2000

тр.Нікітенков Ю.А.

сезон 2012-2013

КОМАНДА
Команда МДЮСШ'2000 (I)

трен.Нікітенков Ю.О.

Алексєєв Артур

Варежкін Ілля

Василенко Олег

Василенко Ігор

Вовасов Микита

Гончаренко Дмитро

Данильченко Олексій

Захаров Ілля

Карасевич Олег

Кожем'якін Микита

Литвинюк Гліб

Лябога Дмитро

Мірошниченко Артем

Назарков Дмитро

Нор Максим

Обушенко Максим

Потоцький Віталий

Підгорний Валерій

Рудавський Богдан

Симчук Степан

Станишевський Олексій

Сухацький Микита

Татарко Артур

Фурман Данііл

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-22

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-22

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-22

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

Чемпіонат м.Дніпро U-22

Организатор не задан

Всеукраинский турнир на призы "Никопольский Колос" U-22

Колос г.Никополь

КОМАНДА
Команда МДЮСШ'2000 (II)

трен.Нікітенков Ю.О.

Ісаєв Богдан

Богомолов Ілля

Жданов Руслан

Зуєв Юрій

Лашков Костянтин

Первак Владислав

Пилипенко Олександр

Попенко Ілля

Процик Ярослав

Саєнко Данило

Слюнько Олексій

Сова Станислав

Тимощук Данило

Шевченко Єгор

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-21

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

КОМАНДА

КОМАНДА

трен.Нікітенков Ю.О.

тренер

Алексєєв Артур

20.04.2000

Варежкін Ілля

23.11.2000

Василенко Олег

22.01.2000

Василенко Ігор

22.01.2000

Вовасов Микита

28.11.2000

Гончаренко Дмитро

30.01.2000

Данильченко Олексій

11.05.2000

Захаров Ілля

27.01.2000

Карасевич Олег

18.11.2000

Кожем'якін Микита

25.06.2000

Литвинюк Гліб

11.01.2000

Лябога Дмитро

22.07.2000

Мірошниченко Артем

15.02.2000

Назарков Дмитро

17.01.2000

Нор Максим

22.04.2000

Обушенко Максим

08.09.2000

Потоцький Віталий

06.01.2000

Підгорний Валерій

22.03.2000

Рудавський Богдан

28.12.2000

Симчук Степан

09.08.2000

Станишевський Олексій

13.02.2000

Сухацький Микита

05.08.2000

Татарко Артур

13.02.2000

Фурман Данііл

23.01.2001

Ісаєв Богдан

11.10.2000

Богомолов Ілля

22.02.2000

Жданов Руслан

16.07.2000

Зуєв Юрій

27.09.2000

Лашков Костянтин

01.02.2000

Первак Владислав

04.02.2000

Пилипенко Олександр

10.05.2001

Попенко Ілля

12.03.2001

Процик Ярослав

21.12.2000

Саєнко Данило

07.04.2000

Слюнько Олексій

08.05.2000

Сова Станислав

29.06.2000

Тимощук Данило

29.05.2001

Шевченко Єгор

07.03.2000

сезон 2016-2017

2
Чемп.Украины, I лига: МДЮСШ'2000 - II место в группе
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com