МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Сторінки команд МДЮСШ'07 (сезон 2016-2017)

СКЛАДИ КОМАНД

СКЛАДИ КОМАНД

U10МДЮСШ'07

сезон 2016-2017

КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ-1 Чемпионат Днепра

трен.Москаленко С.А., пом.трен.Сосна І.Р.

Бедхудо Тимур

Бочаров Данило

Волкотруб Гліб

Емріх Микита

Ковтун Григорій

Коломоєць Ярослав

Корж Іван

Крамской Вячеслав

Лук'янов Микита

Ляшенко Володимир

Максименко Єгор

Макуха Матвій

Остапюк Артем

Рябоконь Гліб

Савон Богдан

Столпаков Єгор

Сунцов Лука

Третяк Дем'ян

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат м.Дніпро U-15

Федерация футбола Днепропетровска

КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ-Вихрь'07 2016-2017 IX Кубок МДЮСШ

трен.Федотов В.Ю.

Бурик Михайло

Едельштейн Артем

Кадась Ринат

Кизима Максим

Коновалов Ілля

Малоок Марк

Пушкін Вадим

Тесля Владислав

Феденко Давид

ЗМАГАННЯ

Кубок МДЮСШ U-15

МДЮСШ

КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ-Вихрь-2'07 2016-2017 IX Кубок МДЮСШ

трен.Сосна І.Р.

Арестов Данило

Емріх Микита

Конченко Андрій

Корж Іван

Крамской Вячеслав

Ляшенко Володимир

Максименко Єгор

Назаренко Володимир

Русинка Денис

Святец Гліб

Столпаков Єгор

ЗМАГАННЯ

Кубок МДЮСШ U-15

МДЮСШ

ДОСЯГНЕННЯ

Обладатель IX Кубка МДЮСШ
КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ-Вихрь-2'07 IX чемпионат МДЮСШ

трен.Сосна І.Р.

Арестов Данило

Волкотруб Гліб

Воронюк Владислав

Душейко Антон

Емріх Микита

Корж Іван

Крамской Вячеслав

Ляшенко Володимир

Максименко Єгор

Назаренко Володимир

Пугачев Кирило

Русинка Денис

Святец Гліб

Столпаков Єгор

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат МДЮСШ U-15

МДЮСШ

ДОСЯГНЕННЯ

2
IX Чемпионат МДЮСШ - II место
КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ-Вихрь'07 IX чемпионат МДЮСШ

трен.Федотов В.Ю.

Бойко Дмитро

Бурик Михайло

Вовк Дмитро

Кадась Ринат

Кизима Максим

Конченко Андрій

Ламбракіс Дмитро

Лебідь Богдан

Москаленко Артур

Ніконенко Андрій

Пачура Яромир

Слободянник Данило

Стеценко Дмитро

Тесля Владислав

Феденко Давид

Якубович Данило

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат МДЮСШ U-15

МДЮСШ

КОМАНДА

КОМАНДА

трен.Москаленко С.А.

тренер

пом.трен.Сосна І.Р.

пом.тр., тренер

трен.Федотов В.Ю.

тренер

Бедхудо Тимур

06.06.2007

II юн.розр.
Бочаров Данило

26.01.2007

II юн.розр.
Волкотруб Гліб

04.11.2007

Емріх Микита

21.11.2007

Ковтун Григорій

14.01.2007

Коломоєць Ярослав

25.01.2006

III юн.розр.
star
Корж Іван

10.04.2008

Крамской Вячеслав

08.10.2007

Лук'янов Микита

09.12.2007

II юн.розр.
Ляшенко Володимир

23.06.2007

Максименко Єгор

14.05.2008

Макуха Матвій

01.06.2007

II юн.розр.
Остапюк Артем

02.08.2007

II юн.розр.
star
Рябоконь Гліб

08.09.2008

II юн.розр.
Савон Богдан

09.04.2007

II юн.розр.
Столпаков Єгор

25.07.2007

Сунцов Лука

25.07.2007

Третяк Дем'ян

23.05.2007

II юн.розр.
Бурик Михайло

03.06.2009

Едельштейн Артем

13.03.2010

Кадась Ринат

31.07.2007

Кизима Максим

03.02.2008

Коновалов Ілля

30.01.2010

Малоок Марк

25.06.2008

Пушкін Вадим

01.01.2008

Тесля Владислав

11.07.2007

Феденко Давид

25.10.2009

Арестов Данило

05.01.2008

Конченко Андрій

18.05.2008

Назаренко Володимир

04.04.2008

Русинка Денис

05.12.2007

Святец Гліб

02.04.2008

Воронюк Владислав

24.02.2008

Душейко Антон

24.06.2008

Пугачев Кирило

05.10.2007

Бойко Дмитро

24.12.2007

Вовк Дмитро

11.01.2008

star
Ламбракіс Дмитро

15.04.2010

Лебідь Богдан

08.05.2008

Москаленко Артур

30.06.2007

Ніконенко Андрій

01.08.2008

Пачура Яромир

01.01.2007

Слободянник Данило

06.08.2008

Стеценко Дмитро

10.06.2007

Якубович Данило

27.10.2009

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com