МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ
Дніпровської міської ради

Сторінки команд МДЮСШ'03 (сезон 2018-2019)

СКЛАДИ КОМАНД

СКЛАДИ КОМАНД

U16МДЮСШ'03

тр.Федотов В.Ю., тр.Сосна І.Р.

сезон 2018-2019

КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ'03 Чемпионат Днепр.обл.

трен.Федотов В.Ю., трен.Сосна І.Р.

Єненко Олександр

Ісаков Вадим

Бондаренко Назар

Вельмагін Костянтин

Вольфович Ігор

Гаркуша Тарас

Данильчук Максим

Дудкин Євген

Зіятдінов Вадим

Клименко Даніїл

Ковальчук Микита

Конопльов Віталій

Корольов Михайло

Кущевський Андрій

Мудренко Даніїл

Міхненко Михайло

Недодаєв Ілля

Нєхаєв Кирило

Ніколаєв Дмитро

Свєташов Дмитро

Світенко Олександр

Стукало Єгор

Тишков Ілля

Царапкін Кирило

Шаран Данило

ЗМАГАННЯ

Чемпіонат Дніпропетровскої області U-18высш.лига

ДЮС ФФ Днепропетровской обл.

КОМАНДА
Состав команды МДЮСШ'03 Чемпионат г.Днепр

трен.Федотов В.Ю., трен.Сосна І.Р.

Єненко Олександр

Ісаков Вадим

Бондаренко Назар

Вельмагін Костянтин

Вольфович Ігор

Гаркуша Тарас

Данильчук Максим

Дудкин Євген

Зіятдінов Вадим

Клименко Даніїл

Ковальчук Микита

Конопльов Віталій

Корольов Михайло

Кущевський Андрій

Мудренко Даніїл

Міхненко Михайло

Недодаєв Ілля

Нєхаєв Кирило

Ніколаєв Дмитро

Свєташов Дмитро

Світенко Олександр

Стукало Єгор

Тишков Ілля

Царапкін Кирило

Шаран Данило

КОМАНДА

КОМАНДА

трен.Федотов В.Ю.

тренер

трен.Сосна І.Р.

тренер

Єненко Олександр

12.04.2003

I юн.розр.
Ісаков Вадим

09.09.2003

III розряд
Бондаренко Назар

24.12.2004

III розряд
Вельмагін Костянтин

22.05.2004

II розряд
Вольфович Ігор

17.09.2003

III розряд
Гаркуша Тарас

22.02.2003

III розряд
Данильчук Максим

11.12.2003

III розряд
Дудкин Євген

24.05.2004

II розряд
Зіятдінов Вадим

09.10.2004

II розряд
Клименко Даніїл

16.12.2003

I юн.розр.
Ковальчук Микита

12.10.2003

III розряд
Конопльов Віталій

21.01.2003

III розряд
Корольов Михайло

12.08.2004

III розряд
Кущевський Андрій

02.12.2003

III розряд
Мудренко Даніїл

13.11.2003

I юн.розр.
Міхненко Михайло

26.02.2004

III розряд
Недодаєв Ілля

29.06.2004

III розряд
Нєхаєв Кирило

01.07.2003

I юн.розр.
Ніколаєв Дмитро

13.11.2003

I юн.розр.
Свєташов Дмитро

25.03.2004

II розряд
Світенко Олександр

17.03.2003

III розряд
Стукало Єгор

09.04.2003

III розряд
Тишков Ілля

22.12.2003

I юн.розр.
Царапкін Кирило

15.07.2004

III розряд
Шаран Данило

21.01.2003

III розряд
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
  • Освіта
  • Культурне життя
  • Спорт
  • Молодь

Все, що об’єднує місто Дніпро!

Розробка та супровід сайту: dsportschool@gmail.com